o nas galeria oferta kontakt cennik

Hostel Stacja Centrum

Stacja Centrum Hostel znajduje się w centrum Częstochowy w pięknej kamienicy obok Filharmonii.Położony jest zaledwie 300 metrów od pierwszej alei, w pobliżu głównych węzłów komunikacyjnych, dzięki czemu można do nas szybko trafić z każdej części miasta.

Doskonała lokalizacja to nie jedyny nasz atut. Spośród innych miejsc noclegowych w Częstochowie wyróżnia nas unikalny wystrój. Wszystkie nasze pokoje różnią się od siebie, każdy ma swój niepowtarzalny urok i wygodę.

Stacja Centrum Hostel to idealne miejsce dla ludzi zmęczonych hotelową rutyną i anonimowym podejściem do klienta. Wspaniała, ciepła atmosfera, którą tworzy personel i wszyscy nasi Goście, sprawi że pobyt w Częstochowie będzie niezapomnianym wspomnieniem. Oddajemy do Państwa dyspozycji przytulni salon połączony z jadalnią, gdzie będziecie mogli spędzić czas wolny,przygotować wspólnie pyszny posiłek a także nawiązać znajomość z podróżnymi z różnych zakątków świata. Mamy dla Państwa również wypożyczalnie rowerów. Wiele ciekawych pozycji książkowych na umilenie wieczorów.